GÜNEY EGE & AKDENİZ TURU


GÜNEY EGE & AKDENİZ TURU

GÜNEY EGE – AKDENİZ

5 GECE - 7 GÜN / KEKOVA & DALYAN TEKNE TURLARI DAHİL

ANTALYA – KEMER – KAŞ – ÖLÜDENİZ – FETHİYE – DALYAN – İZTUZU PLAJI – MARMARİS BODRUM – PAMUKKALE – DENİZLİ

 

1. Gün: Osmaniye FES TUR ofis önünde Saat 20.00’da istasyon meydanında buluşmamızın ardından saat 21.00’da Pozantı – Ereğli – Konya – Akseki – Manavgat yol güzergâhından Antalya’ya hareket ediyoruz.

2. Gün: Sabah 07.00 sularında varacağımız Antalya’da alacağımız kahvaltımızın ardından Antalya şehir merkezinde panoramik şehir turumuzu yapıp kent meydanında Saat Kulesi, Yivli Minaresi ve eski Antalya evleriyle ünlü Kale İçi’ni yukarıdan fotoğrafladıktan sonra Kemer’e gidiyoruz. Kemer’de vereceğimiz yüzme molası (yaklaşık 2,5 saat) sonrasında Demre’ye hareket ediyoruz. Noel Baba Kilisesi gezimizin ardından Kaş’a gidiyoruz. Konaklama yapacağımız otele yerleşme ve alacağımız akşam yemeğimizin ardından turistik sokaklarda keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

3. Gün: Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelden ayrılıp Üçağız’a gidiyoruz. Burada bizi bekleyen tekneye binip Kekova turumuza çıkıyoruz. Üçağız Köyü, Batık Şehir, Tersane Koyu, panoramik olarak Kale Köyü ve Kalesi’nin bulunduğu Kekova ve Simenanın görülmesi, teknede alınacak öğle yemeği ve koylarda verilecek yüzme molaları sonrası otobüsümüze yerleşip Akdeniz’in masmavi koyları manzarası eşliğinde Fethiye’ye gidiyoruz. Beydağı’nın eteklerinde yemyeşil çam ormanları ile çevrili turkuaz denizin ve çam ağaçlarının çevrelendiği Ölüdeniz’de yüzme molamızın sonrasında Konaklayacağımız otele varış ve alacağımız akşam yemeği sonrası serbest zaman. İsteyen konuklarımız için, Hisarönü Barlar sokağında eğlence imkânı

4. Gün: Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket ediyoruz. Dalyan’da bizi bekleyen teknemize binip öğle yemeğimizi alacağımız restorana gidiyoruz. Alacağımız öğle yemeğimizin ardından Caretta Caretta Kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı İz Tuzu Plajını, Caunos Antik Kent Kalıntıları ve Kral Mezarlarını ve Sazlıkları gördükten sonra İz Tuzu Plajında serbest zaman veriyoruz. Muhteşem güzellikte ki sahilde deniz keyfimizin ardından teknemizle Dalyan’a dönüş ve otobüsümüzle Marmaris’e hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından konaklama yapacağımız 4* Anemon Otel’e varış. Odalara yerleştikten sonra akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence.

5. Gün: Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Gökova’ya hareket ediyoruz. İlk olarak küçük teknelerle Azmak Çayında berrak su içerisinde seyrine doyamayacağınız akvaryum turumuza çıkıyoruz. Azmak Başı tekne turumuzun ardından yine Gökova’da bizi bekleyen diğer büyük teknemizle (ekstra) yemekli tekne turumuza başlıyoruz. Lacivert Koy, İnce Kum, Sualtı Mağarası ve Kleopatra Plajlarında yüzme molası vereceğiz. Akşam saatlerinde varacağımız Gökova’da bizi bekleyen otobüsümüzle tekrar Marmaris’e dönüyoruz. Oteldeki dinlenme molamızın ardından akşam yemeği ve barlar sokağında eğlence…

6.Gün: Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da Bodrum’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğumuzun ardından varacağımız Bodrum’da ekstra öğle yemeği molası veriyoruz. Bodrum Kalesi – Çarşı – Zeki Müren Evi gezilerimizi yapıp Türkbükü’ne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz plaj – yüzme molası sonrasında konaklayacağımız otele varış ve dinlenme. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrasında Bodrum Barlar Sokağına gidiyoruz. Eğlencemizin ardından geç saatte otele dönüş ve dinlenme.

7.Gün: Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 09.00 da otelden ayrılıp gezimize başlıyoruz. Turgutreis Çarşısı, Gümüşlük Koyu gezilerimizi yapıp Denizli’ye hareket ediyoruz. Yolda alacağımız ekstra öğle yemeği sonrası varacağımız Denizli’de Pamukkale ve Hierapolis Antik Kenti gezilerimizi yapıp Adana’ya hareket ediyoruz. Dinar – Çay – Konya yol güzergâhından sabah saatlerinde Adana’ya varış. Bir başka turda görüşmek üzere…

 

 

                      ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER                                  

 • TRAVEGO / TOURİSMO / SAPHİR TURİZM OTOBÜSÜ İLE ULAŞIM
 • 1. GÜN ANTALYA’DA KAHVALTI
 • KAŞ’TE BUTİK OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
 • FETHİYE’DE 4* OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
 • MARMARİS 4* ANEMON OTELDE 2 GECE KONAKLAMA
 • BODRUM 4* OTELDE 1 GECE KONAKLAMA
 • OTELLERDE 5 AÇIK BÜFE KAHVALTI
 • OTELLERDE 5 AÇIKBÜFE AKŞAM YEMEĞİ
 • DALYAN – İZTUZU PLAJI TEKNE TURU
 • KEKOVA TEKNE TURU
 • OTEL AÇIK – KAPALI YÜZME HAVUZU VE TÜRK HAMAMI KULLANIMLARI
 • SEYAHAT VE SAĞLIK SİGORTASI
 • GRI TUR REHBERLİK HİZMETİ
 • OTOBÜS İÇİ İKRAMLAR;  (SOĞUK MEŞRUBATLAR, BİTKİ ÇAYLARI - TÜRK KAHVESİ VE NESCAFE ÇEŞİTLERİ)

 

                   ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER                        

 • ÖĞLE YEMEKLERİ VE YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • PLAJ VE MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ
 • GÖKOVA – AZMAK ÇAYI YEMEKLİ TEKNE TURU

 

SEZON FİYATI 

KİŞİ BAŞI ÜCRET

 

NAKİT

K.K 3 TAKSİT

K.K 6 TAKSİT

K.K 9 TAKSİT

İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA

975.00TL

995.00TL

1.015.00TL

1.035.00TL

3 – 6 YAŞ ÇOCUK (KOLTUK ÜCRETİ)

490.00TL

510.00TL

525.00TL

535.00TL

7 - 12 YAŞ ÇOCUK ( 2 YETİŞKİN YANINDA)

690.00TL

710.00TL

730.00TL

750.00TL

ODADA TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI

250.00TL

260.00TL

270.00TL

280.00TL

3 YAŞ ALTI ÇOCUKLAR KOLTUK ALMAZSA 90.00TL SİGORTA VE YURTDIŞI ÇIKIŞ ÜCRETİ ÖDER. ÇOCUK İNDİRİMLERİ 2 BÜYÜKLE AYNI ODADA KALIRSA GEÇERLİDİR.

 

 

UYARI:

TURUN GİDİŞATINI ETKİLEYECEK HERTÜRLÜ YOL VE BENZERİ HAVA KOŞULLARINDA REHBER PROGRAMI DEĞİŞTİRME HAKKINA SAHİPTİR.