Hizmetlerimiz

REHBERLERİMİZ

Tur rehberlerimiz gezilecek bölgenin kültürünü tanıyan, dilini bilen, tarihini bilen, yıllardır aynı bölgelere tur düzenleyen acentamız sektörün en iyi rehberleri ile birliktedir.

ALDIĞINIZ OTEL KATEGORİSİ DEĞİŞMEZ

Sözleşmede belirtilen otel kategorisi ne ise değişmez. Olabilecek bir değişikliği, ancak daha iyi konum ve/veyazen az bir üst yıldız kategorisi olarak misafirlerimize sunarız.

TATSIZ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMAZSINIZ

Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetler açıkca belirtilir ! Zorunlu bahşişler yoktur ve tüm ek servisler ücrete dahildir. Diğer pek çok tur operatörlerinin dayattırdığı vaporetto, Şehir konaklaması gibi ek ücretler ödemezsiniz.

FARKLIYIZ ! ÇÜNKÜ ;

FİRMAMIZA AİT, ÖZ VARLIK ;

2 adet 45+1 MERCEDES-BENZ TRAVEGO - 2 adet 45+1 MERCEDES-BENZ TOURİSMO - 1 adet 26+1 TEMSA PRESTİJ - 2 adet 16+1MERCEDES SPRİNTER - 3 adet 16+1 VOLKSWAGEN CRAFTER

ARAÇLARIMIZ BULUNMAKTADIR.

 

ARAÇLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

Turizm araçlarıdır, 2011 ve üzeri model araçlardır, her koltukta koltuk arkası tv bulunmaktadır, her koltukta 220W priz (bilgisayar,telefon,tablet şarj edebilme özelliği) bulukmaktadır, her koltuk arası normal araçlardan daha geniş hacme sahiptir, her koltuk tv'lerinde flash disk, telefon şarj kablo girişi, harici kolaklık girişi bulunmaktadir.

LİDERİZ ! ÇÜNKÜ ;

1998'den beri YURTİÇİ KÜLTÜR TURLAR - HAC & UMRE  tur paketi satışları bazında Türkiye'nin en çok satan tur operatörüyüz. Yüksek kaliteli satışlarımız sayesinde, tur esnasında organize edilen ekstra ücretli geziler, rakiplerimize göre daha uygun fiyattır.