Sıkça Sorulan Sorular

Aile şirketi olduğundan ötürü, Şirket sahiplerinin (FARUK-ESAD-SAMİ) adlarının baş harfleridir.

MİSAFİRLERİMİZ İPTAL TALEBİNDE BULUNDUKLARINDA, (REZERVE/TUR) İPTAL EDİLEBİLİR, YALNIZ ALINAN KAPORA'nın İADESİ YAPILMAMAKTADIR.

Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %50'sı, geri kalan bakiyesinin ise gezinin başlama gününden 15 gün önce ödenmesi gerekmektedir anılan süreler içerisinde belirtilen ödemelerin gerçekleşmemesi halinde yapılan rezervasyon tur acentası tarafından iptal edilir. Bu durumda gezi bedelinin %50'ı cayma tazminatı olarak acenta sahibinde kalır.

Acenta gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya olumsuz koşullar, yol engeli, grev, terör, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve bunlar gibi nedenlerden ötürü gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden mücbir sebepler ile gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen geziyi iptal edebilir veya başka bir tarihe erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur. Tüketici turu gezinin başlamasından 7 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan masraflardan devreden ile beraber sorumludur.

Tura katılan tüketicinin; her türlü gezide, 50cm x 70 cm ebatlarından büyük olmamak kaydıyla 2 valiz, uçaklı seyahatlarda ise 15 kg. bagaj götürme ve getirme hakkı vardır. Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumlulugu sahiplarine aittir. Kokan, akan, yanıcı veya patlayıcı vasıfları çevresine rahatsızlık veren eşyalar ile kesici, delici ve ateşli silahlar ve her çeşit hayvan Acenta'nın ayrıca ve açıkca ve yazılı izni olmadan taşıt araçlarına ve konaklanacak tesislere alınmazlar. Satın alınan hizmete VİZE İŞLEMLERİ - HİZMETLERİ dahil değildir. Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak yetkiliye bildirmesi iyiniyetli tüketicinin işbirliği yapma ve özenli davranma borcudur.

%100 Misafir memnuniyeti ilkesini benimseyen firmamız, misafir odaklı hizmet anlayışı ile misafirlerimizin tekrar FES TUR'u tercih etmelerini sağlamaktadır. En geniş hizmet ağına sahip olması ve misafirlerimizin her noktada ulaşabilecekleri ve yüz yüze görüşme imkanı sağlayabilecekleri temsilcilerimizin bulunmasıdır. aynı zamanda bu tesisde en iyi fiyat garantisi ve çocuklu ailelere özel fiyatlarla hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra 7 bölgeye düzenlenen kültür turları, yurtdışı turları, Paket programları, uçak bileti hizmeti, Her bölgeye otobüs veya uçak ulaşımı beraberinde özel transfer hizmetleri sunmaktadır. 35 Yıllık büyük ve köklü bir firma olmamız misafirlerimizin güven duymasını sağlamıştır.